Fotbalisté Teplic rozdrtili v předehávce 9. kola Synot ligy Slovácko

Sledovali jsme ONLINE: Fotbalisté Slovácka promrhali možnost probojovat se alepsoň na chvíli do čela tabulky, když v předehrávce 9. kola Synot ligy prohráli na teplických Stínadlech 0:4. Výhru Severočechů zařídili Vůch, Litsingi, Nivaldo a Mahmutovič.

Radost teplických fotbalistů z druhé branky v síti Slovácka, jejímž autorem byl Franci Litsingi | Zdroj: ČTK

Slovácko porazilo v 8. kole Duklu 5:1 a dnes mohlo jít při tříbrankové výhře na první místo tabulky. Ale z Teplic si čtyřgólovou porážku odváží. Skóre otevřel po pár minutách Vůch, po něm zvýšil Litsingi.

Na začátku druhé pětačtyřicetiminutovky se hosté nadechli k náporu, který ale nebyl nijak drtivý. Nadále se trápili v koncivce a tak se skóre opět měnilo až na druhé straně. Třetí gól ze sítě lovil Heča po trefě Nivalda.

Pak mířil přesně mezi tři tyče ještě střídající Mahmutovič a po něm ještě Táborský, nicméně jeho branku z poslední minuty rozhodčí Královec kvůli ofsajdu neuznal.

Teplice - Slovácko 4:0 (2:0)

Branky: 8. Vůch, 17. Litsingi, 60. Nivaldo, 85. Mahmutovič. Rozhodčí: Královec - Kordula, Urban. ŽK: Ljevakovič, Litsingi - Mezlík, Košút, Diviš, Došek, Rada, Havlík. Diváci: 3320

Teplice: Grigar - Vondrášek, Jablonský, Matula, Krob - Takács (56. Táborský), Ljevakovič (87. Jirásek) - Vůch, Salami (72. Mahmutovič), Nivaldo - Litsingi. Trenér: Ščasný
Slovácko: Heča - Mezlík (77. Dočekal), Rada, Košút, Reinberk - Diviš, Šumulikoski, Kalouda (68. Trávník), Valenta (62. Havlík), Kerbr - Došek. Trenér: Habanec

Jakub Kanta Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít