Fotbalistům Boleslavi se v lize nadále nedaří, už pětkrát prohráli

Černá série fotbalistů Mladé Boleslavi pokračuje v Gambrinus lize i po zápase 28. kola, ve kterém středočeský tým podlehl Jablonci 1:2 a nebodoval už v pátém ligovém zápase v řadě. Posun na čtvrté místo v tabulce zaznamenala Olomouc, která vyhrála nad Hradcem Králové 2:0.

Gambrinus liga

Gambrinus liga | Foto: Gambrinus liga

SK Sigma Olomouc - FC Hradec Králové 2:0 (0:0)

Východočeši hráli na Hané dlouho vyrovnanou partii, nakonec ale prohráli utkání během tří minut. V 65. a 68. minutě se totiž trefil střídající Šultes, který přišel na hřiště jen chvíli před úvodní brankou. A i když měla Olomouc ještě další příležitosti, víc branek už nedala.

Branky: 65. a 68. Šultes. Rozhodčí: Matějek - Santarius, Paták. ŽK: Rossi - Pilař. Diváci: 3021

FK Mladá Boleslav - FK Baumit Jablonec 1:2 (1:2)

Čtyři utkání v řadě nepoznali boleslavští, jak chutná výhra. A ani do utkání s Jabloncem nevstoupili šťastně. Už v 8. minutě vyrazil povedenou střelu Eliáše brankář Miller pouze před sebe, kde stál zcela osamocený Piták a hosté vedli.

00:00 / 00:00

Boleslavský zmar na hřišti i v hledišti!

Nervozitě domácích následně přidal obránce Mach, který krásnou rybičkou, jen do špatné sítě, posadil hosty ještě více do sedla. Z něho je potom neshodila ani branka Řezníčka. A když boleslavský Mendy trefil ve druhé půli pouze tyč jablonecké branky, museli Středočeši skousnout další prohru.

Branky: 32. Řezníček - 8. Piták, 24. vlastní Mach. Rozhodčí: Adam - Mencl, Lhoták. ŽK: Johana, Ščuk. Diváci: 2080.

Tomáš Minarčík, Mirko Vasić, Michal Jurman Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít