Fotbalistům Interu Milán se konečně podařilo naplno bodovat

Teprve potřetí v sezoně se fotbalistům Interu Milán podařilo naplno bodovat, když ve dvanáctém kole italské ligy porazili na domácí půdě Cagliari 2:1. V tabulce jim aktuálně patří šestnácté místo. V čele tabulky je Lazio Řím, které remizovalo s Neapolí 0:0, stejně jako AC Milán s Fiorentinou.

Thiago Motta překonává gólmana Agazziho v souboji Interu Milán s Cagliari | Zdroj: Reuters

Boj Interu s Cagliari byl velmi tuhý, v prvním poločase se skvělým výkonem blýskl zejména hostující gólman Michael Agazzi, který vytěsnil dvě nebezpečné střely domácích jen do břevna.

Ve druhém poločase ale kapituloval dvakrát během šesti minut, když ho nejprve ve čtyřiapadesáté minutě překonal Motta a o chvíli později další Brazilec Coutinho, pro nějž to byla premiérová trefa v sezoně.

Cagliari sice stihlo dvě minuty před koncem snížit gólem Larriveyi, Inter už ale těsný náskok udržel.

Italská fotbalová liga - 12. kolo:

Inter Milán - Cagliari 2:1 (54. Motta, 60. Coutinho - 88. Larrivey), Fiorentina - AC Milán 0:0, Neapol - Lazio Řím 0:0.

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít