Fotbalisty Slavie povede i v příští sezoně jako hlavní trenér Michal Petrouš

Michal Petrouš povede jako hlavní trenér fotbalisty Slavie i v příští sezoně. S koučem, který stál na lavičce pražského klubu v posledních pěti duelech nedávno skončeného ročníku Gambrinus ligy, se vedení Slavie dohodlo na další spolupráci.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Utkání 26. kola první fotbalové ligy Slavia Praha - Baumit Jablonec 5. května v Praze. Trenér Slavie Michal Petrouš. | Zdroj: ČTK

A týmu pražského klubu se Petrouš ujal na konci dubna poté, co se vedení dohodlo na ukončení spolupráce s Petrem Radou. Z pěti zápasů vytěžil mladý kouč čtyři výhry a 12 bodů.

„Ohromně si toho vážím. Po tak krátkém období mám tu čest podruhé trénovat Slavii,“ uvedl na klubovém webu Michal Petrouš.

„Musím říct, že je to také obrovská zodpovědnost. Slavia čeká delší dobu na úspěch, moc bych si přál, abych u něj mohl být. Abychom to spolu s klukama pro Slavii vybojovali,“ dodal staronový slávistický trenér.

Ke změně naopak došlo ve Slavii na postu generálního ředitele. Zbyňka Kusého nahradil Jaromír Šeterle. Z klubu také odchází manažer pro sportovní rozvoj Luboš Kubík.

„Do Slavie jsem přišel s určitou vizí a projekty. Ten nejvýznamnější byl vstup generálního partnera – silného a finančně odpovídajícího významu klubu. Některé věci se povedly, nového generálního partnera jsem však bohužel za uplynulou sezonu do klubu nepřivedl,“ řekl ke svému odchodu Zbyněk Kusý.

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme