Fotbalisty Viktorie Plzeň přijme hejtman Plzeňského kraje

Fotbalisté Viktorie Plzeň dnes vyrazí na neobvyklé místo. Tím místem je krajský úřad, kde je v půl druhé pozdraví hejtman Plzeňského kraje Milan Chovanec.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Trénink plzeňských hráčů před zítřejším utkáním fotbalové Evropské ligy Viktoria Plzeň - Hapoel Tel Aviv, 7. listopadu v Plzni.

Trénink plzeňských hráčů před zítřejším utkáním fotbalové Evropské ligy Viktoria Plzeň - Hapoel Tel Aviv, 7. listopadu v Plzni. | Zdroj: ČTK

Jedním z důvodů je skvěle rozehraná první část sezony. Viktoria vládne naší nejvyšší soutěži a poměrně elegantně se dokázala prokousat i do vyřazovací části Evropské ligy. Za to vše bude Viktoriánům hejtman Milan Chovanec a jeho náměstek Jiří Struček děkovat.

Setkání má být i povzbuzením před startem jarních bojů v Gambrinus lize, ale ještě předtím v lize Evropské. 14. a 21. února totiž čekají svěřence trenéra Pavla Vrby dvě utkání proti Neapoli.

A do té doby? Západočeši budou ladit formu. V přípravných zápasech proti celkům z nižších soutěží se jim zatím dařilo a platilo to i o nových posilách - Stanislavu Teclovi a Janu Kovaříkovi, kteří se trefili ve všech zápasech, do kterých nastoupili.

V domácích podmínkách se Viktoria Plzeň představí ještě dvakrát - v zápasech proti Rokycanům a Mostu. Následovat bude kondiční soustředění na Kypru a na něm konfrontace s bulharským, ruským a polským fotbalem.

Jan Markup Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme