Fotbalisty Žižkova neprobudil ani nový trenér Nádvorník

Ani nový trenér Roman Nádvorník neprobudil fotbalisty Žižkova. Viktoria potřetí za sebou neskórovala a v patnáctém kole Gambrinus ligy podlehla Slovácku 0:1. O jedinou branku hostujícího celku se postaral už v šesté minutě duelu Pavelka.

Utkání 15. kola první fotbalové ligy Viktoria Žižkov - 1. FC Slovácko 27. listopadu v Praze. Zleva Lukáš Kubáň ze Slovácka a Jan Bořil a Pavel Kadeřábek z FK Viktoria Žižkov | Zdroj: ČTK

Viktoria Žižkov - 1. FC Slovácko 0:1 (0:1)

Hostujícímu Slovácku se výborně povedl vstup do zápasu. Doška sice ještě domácí gólman Vaclík vychytal, Pavelka se už ale v šesté minutě nemýlil.

Viktoria se sice poté snažila o vyrovnání, jenomže obrana Slovácka pracovala po většinu času bezchybně, a pokud přeci jen zaváhala, v bráně vše zachránil brankář Filipko. Ten se vytáhl zejména při Kadeřábkově gólové hlavičce.

Žižkov tak prohrál už v pátém utkání za sebou a nový trenér Roman Nádvorník si musí na první ligovou výhru na lavičce Viktoriánů počkat.

Branka: 6. Pavelka. Rozhodčí: Jílek - Lhoták, Zlámal. ŽK: Procházka, Kadeřábek - Daníček. Diváci: 2315.

Žižkov: Vaclík - Šťastný, Bodeček, Procházka, Čermák - Kadeřábek, Súkenník (76. Lafrance), Folprecht (59. Sivrič), Kalivoda, Bořil (46. Bartl) - Böhm. Trenér: Nádvorník.

Slovácko: Filipko - Mezlík, Košút, Trousil, Kubáň - Ondřejka (81. Perůtka), Daníček, Pavelka (90. Reinberk), Volešák, Valenta (89. Poliaček) - Došek. Trenér: Soukup.

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít