Fotbalová Copa América: Kolumbie je ve čtvrtfinále

Fotbalisté Kolumbie zvítězili na mistrovství Jižní Ameriky nad Bolívií 2:0 díky dvěma brankám nejlepšího střelce Evropské ligy Radamela Falcaa a vyhráli skupinu A. To pro ně znamená postup do čtvrtfinále turnaje.

Fotbalový míč

Fotbalový míč | Foto: Stock Exchange Diane Groves

Oba góly zápasu padly během prvního poločasu, ten první v závěru úvodní čtvrthodiny, druhý gól přidal Falcao v 28. minutě z penalty. Poražená Bolívie skončila v tabulce skupiny A poslední.

O druhé místo v tabulce se dnes utkají domácí Argentina s Kostarikou. Argentinci jsou v tabulce třetí, a aby jistě postoupili do čtvrtfinále, musí nad Kostarikou zvítězit. Při určitých okolnostech by ale Argentině stačilo k postupu i třetí místo.

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít