Fotbalová Copa América: změní se dějiště finále?

Finále právě probíhajícího fotbalového mistrovství Jižní Ameriky se zřejmě bude muset odehrát jinde než na původně plánovaném stadioně Monumental v Buenos Aires.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

fotbal

Podle organizátorů je totiž fotbalový svatostánek značně poničen po řádění fanoušků místního klubu River Plate, kteří neunesli sestup týmu do druhé ligy.

Finále turnaje Copa América je ale na programu až 24. července, a je tedy možné, že se vše ještě stihne dát do pořádku. Trávník na stadioně je nicméně potrhaný, poničená jsou také občerstvovací místa.

Ani prostory pro média neodpovídají momentálně představám organizátorů o tom, jak by měly při akci tohoto významu vypadat.

Začalo se tedy přemýšlet o alternativách, z nichž nejpravděpodobnější je stadion v La Plata. Právě na něm se minulý pátek odehrály úvodní zápasy celého turnaje. Patří k nejmodernějším stadionům v Argentině, problematický je ale neutěšený stav trávníku.

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme