Fotbalová Plzeň začala prodávat vstupenky na Neapol. Fronty se nestály

V pohodě, bez hodinových front a s teplým čajem začal v Plzni předprodej vstupenek na domácí utkání Viktorie proti Neapoli ve fotbalové Evropské lize. První fandové se objevili u pokladen už okolo sedmé hodiny. V devět, kdy se přepážky otevřely, to byla přibližně stovka.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Pro fanoušky, kteří si přišli koupit vstupenky na zápas Plzně s Neapolí, přichytala Viktoria teplý čaj

Pro fanoušky, kteří si přišli koupit vstupenky na zápas Plzně s Neapolí, přichytala Viktoria teplý čaj | Zdroj: ČTK

"Sehnat co nejlepší místo, nejen pro sebe, ale i pro své známé. Sehnal jsem všechno, co jsem potřeboval. Spokojenost," vysvětluje fanoušek Honza, proč vyrazil k pokladnám Viktorie hned v první den předprodeje.

Podobně uvažoval i Josef, ten tu byl dokonce kolem jedenácté hodiny úplně sám. "Přesto jsem nedostal to, co jsem chtěl. Mám čtyři permanentky, tak jsem chtěl osm lístků v řadě, ale to už bohužel nemají," litoval.

V první den předprodeje vyrazil k pokladnám ve Štruncových sadech také Václav. I on byl příjemně překvapený, že ho tady nečekala žádná fronta, naopak ho tu čekal teplý čaj. Před několika měsíci prý přitom takové štěstí neměl.

Přehrát

00:00 / 00:00

V plzeňských Štruncových sadech natáčel reportér Jan Markup

"Když už jsem tu byl v létě, tak jsem tu stál od šesti, protože jsem jel druhý den na dovolenou. Taky se mělo prodávat od devíti, ale nešlo to, začalo to až v deset, tak byli lidi pěkně nervózní," vzpomíná.

První týden předprodeje patří tradičně majitelům permanentek a těch má Viktoria přibližně tři a půl tisíce. Podle Josefa se může tohle číslo ještě zvyšovat, to pokud budou i nadále jezdit do Štruncových sadů tak věhlasná evropská mužstva, jako je Atlético Madrid nebo třeba právě Neapol.

Plzeňští fanoušci předpokládají vyrovnané duely

"Tam to bude tak tak a tady je porazíme. Stačí 1:0," je přesvědčen Josef o plzeňském postupu do další části Evropské ligy.

Honza s Václavem v to jistě také věří, ve svých prognózách jsou ale o něco opatrnější. "Šance jsou vyrovnané a klíčový bude první zápas v Neapoli. Myslím si, že domácí zápas jsme schopní zvládnout a vyhrát," říká Honza.

"Těším se. Rozmýšlím se, jestli ještě nemám jet tam. Myslím, že to bude hezký zápas. Řekl bych, že šance jsou padesát na padesát," dodává Václav.

Volný prodej vstupenek na domácí utkání Viktorie v Evropské lize proti Neapoli začne v pondělí 28. ledna. Na samotný zápas se půjde ve Štruncových sadech o necelý měsíc později.

Jan Markup, Jan Suchan Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme