Fotbalová Slavia dohnala tříbrankový náskok Jihlavy

Nováček z Jihlavy ztratil v dohrávce prvního kola fotbalové Gambrinus ligy vedení 3:0. V Edenu totiž nakonec domácí Slavia třígólové manko ve druhém poločase smazala a připsala si bod za remízu 3:3.

Slavia sehrála s Jihlavou velmi bojovný zápas

Slavia sehrála s Jihlavou velmi bojovný zápas | Zdroj: ČTK

Slavia začala velmi dobře a hned ve čtvrté minutě se do šance dostal Milan Škoda. Skórovat se mu ale nepodařilo a na druhé straně přišel šok pro domácí, když v osmé minutě otevřel skóre Lukáš Vaculík.

Ve 21. minutě už to bylo 2:0. Trefil se bývalý hráč Slavie Václav Koloušek. Jihlava i nadále pokračovala ve velmi dobrém kombinačním fotbalu a do konce poločasu se k údivu všech přihlížejícím prosadili hosté ještě jednou. Z penalty zvýšil na 3:0 Stanislav Tecl.

Do druhého poločasu vstoupili ve velkém tempu hráči Slavie, ale dlouho se jim nedařilo skóre alespoň zkorigovat. Až v 69. minutě snížili domácí na 1:3 gólem Jana Vošahlíka.

Když už to vypadalo na velké překvapení, prosadili se v samotném závěru Karol Kisel a Jan Vošahlík. Ten vyrovnal na konečných 3:3 až v poslední minutě.

Jakub Marek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít