Fotbaloví fanoušci mohou ode dneška žádat o vstupenky na EURO

Čeští fanoušci budou mít příští rok velký fotbalový turnaj na dosah ruky jako ještě nikdy. Mistrovství Evropy hostí Polsko s Ukrajinou a česká reprezentace odehraje všechny tři zápasy základní skupiny ve Vratislavi, tedy v Dolním Slezsku kousek za hranicemi naší republiky. O to lákavější bude zúčastnit se boje o vstupenky, který začne právě dnes po deváté hodině.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Kyjevský Palác umění - dějiště losování základních skupin ME 2012 | Foto: Jaroslav Plašil | Zdroj: Český rozhlas

Jednoduchou matematickou operací se dobereme k tomu, že při kapacitě vratislavského stadionu 42 770 diváků vyhradí Evropská fotbalová unie přímo pro české fanoušky na každý zápas necelé čtyři tisíce vstupenek. Je pravděpodobné, že zájemců bude více, a tak se šťastlivci, kteří se k lístkům dostanou, budou losovat.

Přehrát

00:00 / 00:00

Boj o vstupenky na EURO začíná, fanoušci o ně mohou žádat ode dneška

Pokud se téhle loterie chcete zúčastnit a zažádat o jednu až čtyři vstupenky na utkání ve skupině, ale i na případné české duely ve vyřazovacích bojích, je potřeba podstoupit trochu byrokracie a vyplnit formulář na webu uefa.com. Uzávěrka žádostí je 29. února, losuje se v březnu a úspěšní žadatelé dostanou v květnu poštou vstupenky na zápasy ve skupině, případně poukázky na lístky na potenciální zápasy Čechů v dalších fázích turnaje. I o ty je nutné žádat už teď.

Jan Kaliba Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme