GL 18.kolo: Ústí prohrálo s Olomoucí, Budějovice remizovaly s Teplicemi

Fotbalisté Ústí nad Labem prohráli v 18. kole Gambrinus ligy se Sigmou Olomouc 0:3. Na posledním místě tabulky tak ztrácejí čtyři body na patnácté Brno. V dalším utkání remizovaly České Budějovice s Teplicemi 2:2. Třetí dnešní zápas mezi Jabloncem a Libercem začal před několika minutami.

Utkání 18. kola první fotbalové ligy SK Dynamo České Budějovice - FK Teplice 27. února v Českých Budějovicích. Útočník Budějovic Zdeněk Ondrášek střílí druhý gól teplickému brankářovi Tomášovi Grigarovi | Zdroj: ČTK

FK Ústí nad Labem - SK Sigma Olomouc 0:3 (0:1)

Ústí se z poloviny obměněnou základní jedenáctkou oproti podzimu začalo nadějně a Volek dokonce trefil ve 23. minutě z vnější strany tyčku.

00:00 / 00:00

Jaroslav Palšil sledoval utkání mezi Ústím n. Labem a Olomoucí

Jenže Severočechům propadávaly nezdravě často za obranu kolmé přihrávky, dostali kvůli tomu dvě první branky a přišli kvůli tomu i o Stožického, který jednu takovou chybu ve 39. minutě napravil, ale pouze za cenu faulu a vyloučení. Sigma tak díky dvěma gólům Doležala a jednomu Janotky vyhrála na severu Čech 3:0

Branky: 74. a 78. Martin Doležal, 32. Janotka.

SK Dynamo České Budějovice - FK Teplice 2:2 (2:1)

Domácí hráli velice obětavě, skóre otevřel Horejš již v 25. minutě a o tři minuty později se do teplické sítě trefil Ondrášek. Ještě do konce poločasu se teplickým podařilo díky Marešovi snížit. V padesáté minutě vyrovnal Došek a rozhodl tak o dělbě bodů.