GL: Fotbalisté Bohemians 1905 zdolali Mladou Boleslav

Předposlední utkání 20. kola fotbalové Gambrinus ligy nabídlo výhru Bohemians 1905 nad Mladou Boleslaví 2:0. O svém vítězství rozhodl vršovický klub, který opět hrál v azylu na pražském Strahově, góly v úvodu a závěru druhé půle.

Gambrinus liga

Gambrinus liga | Foto: Gambrinus liga

Bohemians 1905 - FK Mladá Boleslav 2:0 (0:0)

V polovině prvního poločasu vyráběli Klokani jednu chybu v defenzivě za druhou a mohli být rádi, že neinkasovali. Ve druhé půli ale potěšili tři a půl tisíce fanoušků hodně vydařeným představením. Ve 47. minutě poslal Bohemians 1905 do vedení z penalty Kaufman a v 87. minutě pečetil vítězství Štohanzl.

Branka: 47. Kaufman z pen., 89. Štohanzl. Rozhodčí: Matějek - Chytil, Pelikán. ŽK: Škoda, Hartig, Ibragimov - Kúdela, Kulič. Diváci: 3520.

Bohemians 1905: Sňozík - Jindřišek, Lukáš, Nikl, Rychlík - Štohanzl, Pávek, Kaufman, Róth (90. Bartek) - Ibragimov (90. Bálek), Škoda (79. Hartig). Trenér: Hoftych.

Mladá Boleslav: Miller - Kalina (75. Táborský), Janíček (85. Opiela), Rolko, Hrdlička - Zahustel, Kúdela, Poláček - Mendy, Sylvestre - Kulič. Trenér: Stanner.

Mirko Vasić Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít