GL: Jablonecká série pokračuje, vyhrál popáté za sebou

Fotbalisté Bohemians 1905 prohráli v 19. kole Gambrinus ligy s Jabloncem 0:1. O jedinou branku utkání se postaral v 63. minutě Pavel Eliáš.

Jan Štohanzl z Bohemians (vlevo) a Luboš Loučka z Jablonce

Jan Štohanzl z Bohemians (vlevo) a Luboš Loučka z Jablonce | Zdroj: ČTK

Bohemians 1905 - FK Baumit Jablonec 0:1 (0:0)

Na to, že oba týmy neprohrály shodně čtyři utkání v řadě, vstoupily do utkání velmi chladně. V úvodním poločase se až na poslední dvě minuty, kdy měli hosté dvě dobré šance, téměř nic nestalo. Ve druhé půli už to ale bylo lepší. Jablonec se dostal do tlaku, který v 63. minutě hlavičkou zužitkoval Eliáš. Poslal tak Severočechy do vedení, které už dokázali do konce utkání udržet a slaví tak pátý tříbodový zisk v řadě. Vítězná série Bohemians 1905 naopak po čtyřech duelech skončila.

Branka: 63. Eliáš. Rozhodčí: Matějek - Motáček, Koval. ŽK: Moravec - Piták, Loučka. Diváci: 3066.

Bohemians 1905: V. Marek - Jindřišek, Lukáš, Nikl, Bartek - Moravec (72. Sedláček), Držík, Kraus, Štohanzl - Hartig (70. Ibragimov), Nešpor (82. J. Marek). Trenér: Hoftych.
Jablonec: Špit - Eliáš, Beneš, Pavlík, Jablonský - Vošahlík (90. Třešňák), Loučka, Piták, Jarolím (80. Hejda), Kovařík - Lafata (88. Vukovič). Trenér: Komňacký.

Mirko Vasić, Štěpán Pokorný Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít