GL: Sparta remizovala v Jihlavě a na duo Jablonec, Olomouc ztrácí 2 body

Jihlavská Vysočina udržela domácí neporazitelnost a připsala si šestou remízu v sezóně. Fotbalisté Sparty se dostali do vedení gólem Kadlece, ale Tecl svým desátým gólem v právě probíhajícím ročníku Gambrinus ligy vyrovnal na konečných 1:1. Sparta se tak bodově nedotáhla na vedoucí duo Jablonec, Olomouc.

V 11. kole Gambrinus ligy remízovala Jihlava se Spartou 1:1

V 11. kole Gambrinus ligy remízovala Jihlava se Spartou 1:1 | Zdroj: ČTK

Hostující Spartu dostal v jedenácté minutě Kadlec, který si zaběhl za obranu Jihlavy a překonal Blažka. V 31. minutě ale nechali letenští ve vápně samotného Tecla, který desátým gólem v lize vyrovnal na 1:1.

Jihlavský střelec Tecl se dostal do zajímavých příležitostí ještě před koncem prvního poločasu, ale skóre se nezměnilo. Desetibrankový kanonýr domácích se v úvodu druhé půle zranil a tím se výrazně otupila útočná síla Vysočiny.

Na posledních třicet minut nasadil letenský trenér Lavička Kweukeho, ale ani jeden z týmů už se branky nedočkal. Jihlavský gólman Blažek tak oslavil 400. zápas v lize ziskem bodu proti klubu, ve kterém strávil většinu své sportovní kariéry