GLOSA: Francie Eurem žije, šla mi z toho husina po zádech, říká Krejčí

Fotbaloví fanoušci už viděli první zápas na mistrovství Evropy. Francie v něm porazila Rumunsko 2:1 a výhru domácího týmu sledovali také čeští fotbalisté. V jednom pokoji v hotelu Tours strávili večer u televize také Pavel Kadeřábek a Ladislav Krejčí. Druhý jmenovaný pro Radiožurnál shrnul své pocity z úvodu šampionátu.

Tento článek je více než rok starý.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Fotbalista Ladislav Krejčí

Fotbalista Ladislav Krejčí | Zdroj: Reuters

Tak už jsme se dočkali, už to začalo. Právě jsme dokoukali první zápas s Kadeřem na pokoji a musím říct, že to byla parádní podívaná a nervy až do konce.

Přehrát

00:00 / 00:00

Fotbalové Euro začalo vítězstvím domácí Francie nad Rumunskem a zápas sledovali i čeští fotbalisté. Ladislav Krejčí exkluzivně na Radiožurnálu v pravidelné glose

Jinak jsem mohl vidět na vlastní oči, jak to tady ve Francii šampionátem žije, myslím si, že tím tady opravdu žijí všichni, je to pro ně velká událost a myslím si, že i já si začínám postupně uvědomovat, co nás čeká a jak velká akce je toto Euro.

Do našeho zápasu zbývají ještě dva dny a musím říct, že když jsem koukal na první, úvodní zápas a ceremoniál, šla mi husina po zádech, je to něco neuvěřitelného.

Euro deník – 1. díl: Dopravu na Stade de France komplikovala stávka v metru

Číst článek

Bavili jsme se s Kadeřem, že je to pecka, že tady můžeme spolu být a chtěli bychom si určitě zahrát na Euru a byl by to určitě náš splněný dětský sen, na který se strašně moc těšíme, a budeme určitě všichni šťastní, když nám budete držet palce.

Fotbalové ME 2016 - skupina D | Foto: ČTK

Štěpán Pokorný Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme