GLOSA: Věřím, že Turky porazíme, hlásí obránce Kadeřábek

Čeští fotbalisté budou zítra na evropském šampionátu hrát proti Turecku o postup ze skupiny. I když k utkání nastoupí až v úterý večer, nemohou se ho dočkat. V exkluzivní glose pro Český rozhlas to popisuje pravý obránce Pavel Kadeřábek.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Obránce české reprezentace Pavel Kadeřábek

Obránce české reprezentace Pavel Kadeřábek | Zdroj: ČTK

Už jsme na zápas proti Turecku v hlavě nachystaní. Určitě nám pomohl bod, který jsme získali s Chorvatskem, protože máme o co hrát.

S Turky budeme hrát úplně o všechno, takže se budeme snažit naše výkony ze zápasů se Španělskem a Chorvatskem, kdy to nebylo úplně ideální.

Přehrát

00:00 / 00:00

Když se postoupí ze skupiny, tak se už může stát cokoliv, myslí si reprezentant Pavel Kadeřábek

Budeme chtít navázat na závěr s Chorvatskem, kdy jsme se semkli jako tým a myslím, že jsme ukázali vnitřní sílu.

Věřím, že s Tureckem vyhrajeme a že si ten pobyt tady prodloužíme. Chtěli bychom tady ve Francii zůstat, dojít co nejdál a nejet hned po skupině domů. Fanouškům můžeme slíbit, že uděláme úplně všechno pro to, abychom postoupili.

Když se postoupí ze skupiny, tak se už může stát cokoliv. Teď je ale hlavní zvládnout zápas s Tureckem. Pořádně se na něj nachystat a postoupit.

Martin Charvát Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme