Hlavním trenérem fotbalistů Teplic bude dosavadní asistent Přerost

Čtyřiatřicetiletý Lukáš Přerost byl dnes představen jako nový šéf lavičky teplických fotbalistů a stal se nejmladším trenérem v lize. Od juniorky a rezervy se dostal až k prvoligovému celku, kde působil jako asistent za koučů Plíška i Petra Rady, který po uplynulé sezoně zamířil do Slavie.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Tepličtí hráči Štěpán Vachoušek (vlevo), Milan Matula (druhý zprava) a Antonín Rosa (vpravo) a ústecký Tomáš Krbeček (uprostřed) bojují o míč v severočeském derby, které skončilo těsným vítězstvím 2:1 pro Teplice. | Zdroj: ČTK

Přerost se prý hodí do koncepce klubu, který sází čím dál víc na odchovance. Sám totiž v Teplicích vyrostl a v klubu působí od doby, kdy kvůli zranění musel skončit s aktivním fotbalem. Důvěrná znalost prostředí má ale i další stránku.

Jeho otec Jaroslav dlouho působil ve vedení místních skláren a stále je členem představenstva severočeského týmu. Prací chce navázat hlavně na nastolený trend a zapracovávat mladé hráče. Z dosavadních teplických trenérů mu prý nejvíce dal poslední rok strávený s Radou.

Jakub Kanta Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme