Hotel i stadion jsou na velice dobré úrovni, pochvaluje si Čech zázemí na šampionátu

Už zítra začne fotbalové mistrovství Evropy. Česká reprezentace už se ve francouzském Tours zabydlela a na otevřeném tréninku ji přivítaly skoro čtyři tisíce místních fanoušků. Tím potěšili i brankáře Petra Čecha, který se chystá už na čtvrté Euro a může tak porovnávat kvalitu ubytování i tréninkové podmínky.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Brankář české fotbalové reprezentace Petr Čech | Zdroj: Reuters

„Jak hotel, tak tréninkové centrum nebo stadion jsou na velice dobré úrovni. První dny nejsou nikdy jednoduché, protože člověk neví, kde co je. Tím, že ta organizace a všechno bylo velice dobře připraveno, tak to ale proběhlo hladce,“ hodnotí Čech.

Zároveň si pochvaluje možnost využívat vlastní stadion. „Dneska přišlo hodně lidí a zase naopak, když chce trenér něco nacvičovat za zavřenými dveřmi, tak se to jednoduše udělá,“ tvrdí.

Přehrát

00:00 / 00:00

Brankář Petr Čech okomentoval zázemí českého národního týmu a ocenil účast téměř čtyř tisíců diváků na prvním otevřeném tréninku v Tours

O českého brankáře byl velký zájem, a tak strávil nějaký čas rozdáváním autogramů. „Bylo tam pár lidí, kteří hned na začátku chtěli podpis, ale nejde podepsat jeden dva, těch lidí bylo moc, takže pak se to trochu zvrhlo,“ říká.

Na autogram se těšila i dvojice francouzských chlapců, kteří si od českého tréninku slibovali, že při něm bude více zábavy, než když tam chodí na zápasy místního druholigového klubu.

„Je vidět, že se všichni na začátek šampionátu těšili a připravovali se. Když hned na první otevřený trénink přišlo tolik lidí, tak to ukazuje, že Francie je fotbalová, a jsme rádi, že to přivítání bylo takové. A i pro nás jako pro hráče je trénink potom příjemnější,“ komentuje diváckou účast Čech.

Jan Suchan, Nikola Šrámková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme