Itálii ovládlo velké zklamání

Cesta fotbalistů Itálie za obhajobou titulu mistrů světa skončila už v základní skupině. Po porážce 2:3 se Slovenskem skončili Italové až poslední ve skupině. . V Římě se rozhostilo velké ticho a klid.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

zklamaný trenér italských fotbalistů Marcello Lippi | Zdroj: ČTK

Fanoušci sice ostře kritizovali trenéra Lippiho i hráče, ale věřili, že Itálie bude mít štěstí. Podcenili Slovensko, které považovali od začátku za nejslabší reprezentaci ve skupině.

Totální katastrofa - Itálie nikdy neskončila na posledním místě skupiny. Takto komentoval jeden z televizních kanálů smutný výsledek italské fotbalové reprezentace v Jihoafrické republice. Ostatní média hodnotí výkon stejně.

Trenér Marcello Lippi recituje mea culpa se slzami v očích. "Beru na sebe veškerou odpovědnost," řekl a dodal, že když hráči vyběhnou na hřiště s hrůzou v nohách, hlavě a srdci, je zřejmé, že je trenér nepřipravil dobře ani po taktické, ani po psychologické stránce. Většina fanoušků s ním souhlasí.

Vědunka Lunardi Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme