Jablonec nenavázal v Synot lize na výhru v Kodani a prohrál v Jihlavě 0:1

Fotbalisté Jablonce ztratili ve 3. kole Synot ligy všechny tři body, když prohráli v Jihlavě 0:1. Jediná gól utkání vstřelil v prvním poločase Jungr. V největší šanci Jablonce selhal v úvodu druhého poločasu Doležal.

Fotbalisté Jihlavy se radují z jediného gólu v utkání s Jabloncem | Zdroj: ČTK

Jihlava, která měla na kontě pouze jeden bod za remízu se Spartou, se brzy ujala vedení. Brankáře Hrubého překonal Jungr, který po pěkné přihrávce Vaculíka udělal jabloneckému brankáři kličku a poslal míč do odkryté branky.

Blízko vyrovnání byl v prvním poločase Tecl, který z prostoru penalty prověřil Hanuše, ale jihlavský gólman byl připravený.

V úvodu druhého poločasu už byl překonaný i Hanuš, Doležal se po přihrávce Mingazova před ním zjevil zcela sám a nastřelil břevno domácí branky.

Deset minut před koncem byl blízko vyrovnávacího gólu Trávník. Po přihrávce Tecla mu však Hanuš včasným vyběhnutím zmenšil střelecký úhel a nakonec jeho šanci zmařil.

Jablonec tak neodstartoval do Synot ligy dobře. Po třech kolech má pouze čtyři body a to je na mužstvo, které má ambice na titul, hodně málo.

Sledovali jsme ONLINE: Liberec remizoval s Duklou 1:1, na branku Šurala odpověděl Berger

3. kolo první fotbalové ligy:

Vysočina Jihlava - FK Jablonec 1:0 (1:0)
Branka: 19. Jungr. Rozhodčí: Příhoda - Kotík, Pospíšil. ŽK: Kukol - Hübschman. Diváci: 3689.
Jihlava: Hanuš - Kukol, Kryštůfek, J. Krejčí, Mišůn - T. Marek, Šulek - Batioja, Jungr (82. Nerad), Vaculík (61. Fulnek) - Mešanovič (73. Dvořák). Trenér: Klusáček.
Jablonec: Hrubý - Karavajev, Pernica, Beneš, Novák - Hübschman, Greguš - Masopust (46. Mingazov), Pospíšil (68. Trávník), Tecl - Martin Doležal I. (59. Wágner). Trenér: Šilhavý.

Vojtěch Bureš Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít