Jablonec se na druhé místo nevrátil, prohrál s Teplicemi

Fotbalisté Jablonce nevyužili v Gambrinus lize šanci vrátit se na druhé místo a snížit náskok vedoucí Sparty na pět bodů. Ve 12. kole podlehli Teplicím 0:1.

Baumit Jablonec v utkání 18. kola první fotbalové ligy porazil sousední Slovan Liberec hladce 3:0. Hattrick slavil útočník vítězů David Lafata. | Zdroj: ČTK

FK Baumit Jablonec - FK Teplice 0:1 (0:0)

Jabloneckým fotbalistům nechyběl jen zraněný gólostroj David Lafata, ale i klid v obraně. Ta se otevírala Teplicím už v první půli, to ovšem brejky hostů ještě ke gólům nevedly. V 74. minutě to už ale neplatilo.

Po pravé straně utekl Kerić, přesně nacentroval na Stožického a ten skóroval. Baumit se pak pustil hromadně do útočení - ale živelného, lehce chaotického a hlavně neúspěšného. Jablonečtí tak podlehli Teplicím 0:1 a přišli o domácí neporazitelnost.

Branka: 74. Stožický. Rozhodčí: Kovařík - Filípek, Mencl. ŽK: Pavlík - Ljevakovič, Vondrášek, Mahmutovič. Diváci: 3130

Tomáš Kohout, Mirko Vasić Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít