Juventus otočil zápas s Cagliari a letošní rok zakončil výhrou 3:1

Fotbalisté Juventusu dokázali v posledním utkání před pauzou, že v letošní sezoně se jim opravdu daří. V utkání s Cagliari sice prohrávali gólem Pinilly z 16. minuty, ale třemi brankami v závěru otočili skóre a vyhráli 3:1.

Juventus Turín otočil zápas s Cagliari a vyhrál 3:1

Juventus Turín otočil zápas s Cagliari a vyhrál 3:1 | Zdroj: Reuters

Zápas mezi Cagliari a Juventusem se hrál v Parmě, protože domácí stadion Cagliari je pro zápasy Serie A nevyhovující, a favorizovaný celek z Turína na něm od 16. minuty prohrával. To se z penalty nemýlil Pinilla a domácí celek dlouho těsný náskok držel.

Jenomže v 65. minutě viděl druhou žlutou kartu Astori a Juventus nabízenou příležitost využil. Vyrovnání měl na kopačce v 72. minutě Vidal, jenomže pokutový kop neproměnil. O tři minuty později už to ale bylo 1:1, když se prosadil střídající Matri.

Tentýž hráč pak rozhodl o tom, že si Juventus odveze všechny tři body, když ve druhé minutě nastavení poslal Juventus do vedení a dvě minuty nato stanovil konečnou podobu výsledku Vučinič.

Juventus aktuálně vede tabulku s desetibodovým náskokem před druhým Interem Milán, který má ale jedno utkání k dobru.

Italská fotbalová liga - 18. kolo:

Pescara - Catania 2:1 (23. Celik, 90.+5 Togni - 35. Barrientos), Cagliari - Juventus Turín 1:3 (16. Pinilla z pen. -75. a 90.+2 Matri, 90.+5 Vučinič).

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít