Juventus s Laziem jen remizoval, přesto zůstává v tabulce první

Fotbalisté Juventusu Turín zůstávají i nadále vedoucím týmem italské Serie A, i když v utkání 13. kola jen remizovali s Laziem Řím 0:0. Remízu si připsala také třetí Neapol, která ve šlágru s AC Milán ztratila dvoubrankové vedení a zápas skončil 2:2.

Juventus s Laziem jen remizoval 0:0

Juventus s Laziem jen remizoval 0:0 | Zdroj: Reuters

Juventus měl v duelu s Laziem převahu, jenomže nedokázal najít recept na gólmana hostujícího celku Marchettiho, který se nejvíc blýskl, když z těžké pozice vytlačil mimo tři tyče tečovanou střelu Vidala.

V dresu Lazia odehrál posledních devět minut zápasu český útočník Libor Kozák, ani on ale nic nezměnil na tom, že hosté nevyslali na domácího gólmana ani jedinou střelu a většinu času odehrálo na vlastní polovině. Po bezbrankové remíze zůstává v čele tabulky Juventus, který má na druhý Inter Milán pět bodů náskok.

Neapol skvěle rozehrála utkání s AC Milán, během první půlhodiny si díky Inlerovi a Insignemu vytvořila dvoubrankový náskok. Jenomže v poslední minutě prvního poločasu snížil na rozdíl jediného gólu El Shaarawy, který si pak osm minut před koncem připsal i vyrovnávací branku.

Italská fotbalová liga - 13. kolo:

Juventus Turín - Lazio Řím 0:0, Neapol - AC Milán 2:2 (4. Inler, 30. Insigne -44. a82. El Shaarawy).

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít