Kartu nedostaneme, říká o možné absenci pro duel se Spartou Horváth

Vrcholný duel jarní části fotbalové Gambrinus ligy se blíží. Výchozí pozici pro vzájemný souboj, který může hodně napovědět o novém mistrovi, si Sparta i Plzeň vytvoří dnes vpodvečer. Pražané, kteří ztrácejí na vedoucí Západočechy tři body, hrají dnes v Hradci Králové. Viktoria, ta může po vyřazení z Evropské ligy upnout veškeré soustředění k domácímu duelu s Duklou. A zvlášť dva její hráči by měli být na hřišti velice pozorní.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Pavel Horváth | Zdroj: ČTK

Pavel Horváth a Vladimír Darida, to jsou dvě plzeňské opory, bez kterých si lze střed zálohy Viktorie jen těžko představit. Taková situace však může pro atraktivní duel se Spartou nastat. Oba dva totiž mají před utkáním s Duklou bilanci tří žlutých karet, případné čtvrté karetní napomenutí by tak pro ně znamenalo zákaz startu v důležitém utkání proti Spartě.

„Myslím si, že oba dva jsme natolik chytří, abychom nějakou nesmyslnou žlutou kartu nedostali. Byla by to i pro ten nastávající zápas velká škoda, kdyby týmy nehráli v nejsilnějším složení,“ říká k hrozbě absence v duelu proti Spartě Pavel Horváth.

Přehrát

00:00 / 00:00

Pavel Horváth věří, že jemu ani Vladimíru Daridovi důležitý souboj se Spartou neunikne

„Věřím tomu, že se na ten zápas bude celá republika těšit a že lidi budou koukat,“ dodává plzeňský kapitán.

Neúčast některých z opor pro tento duel však ze stejného důvodu hrozí také Spartě. Ve stejné situaci jako Horváth s Daridou jsou Pražané Hušbauer, Kadlec, Holek a Pamič. Také pro ně by případná žlutá karta z utkání v Hradci Králové znamenala absenci v nejsledovanějším ligovém utkání jara.

Jan Kaliba, David Nyč Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme