Krejčí i nadále povede fotbalisty Plzně. Prodloužil do roku 2018

Trenér Karel Krejčí zůstane v roli kouče fotbalové Viktorie Plzeň minimálně do konce června roku 2018. Se Západočechy podepsal novou smlouvu, jejíž součástí je i opce na její případné prodloužení.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Karel Krejčí podepsal v Plzni smlouvu do konce června 2018 | Foto: fcviktoria.cz

Vedení Viktorie Plzeň potvrdilo setrvání trenéra Karla Krejčího do roku 2018 ještě před odletem týmu na soustředění na Maltě.

Klub je prý s jeho prací spokojen. Krejčí, který dříve dělal v Plzni asistenta Pavlu Vrbovi a nyní mu pomáhá i u reprezentace, podle vyjádření generálního manažera Viktorie Adolfa Šádka splnil veškeré stanovené cíle.

„Základní úkoly, kterými byly postup do základní skupiny Evropské ligy a smazání ztráty na čelo ligové tabulky, se podařilo splnit. Tým se navíc pod vedením realizačního týmu Karla Krejčího vrátil k atraktivnímu hernímu stylu, který Viktorii zdobil v předchozích sezonách,“ uvedl Šádek na oficiálních webových stránkách klubu.

„Součástí smlouvy nejsou žádné výsledkové mety, kterých by trenér musel dosáhnout. Nicméně jsme zajedno v tom, že Viktoria má jen ty nejvyšší cíle. Těmi jsou zisk mistrovského titulu a důstojná prezentace Plzně i českého fotbalu v rámci evropských pohárových soutěží,“ dodal generální manažer Západočechů.

Sám Krejčí s podpisem nového kontraktu neváhal. „Jsem velmi rád, že vedení tímto krokem ocenilo naši práci v posledních měsících. V trenérské kabině jsem potkal odborníky zažrané do fotbalu, skvělou práci odvádí také tým lékařů a fyzioterapeutů. A jsem rád, že kabina má nadále velkou chuť do fotbalu,“ prohlásil Krejčí.

Jeho Plzeň po podzimní části ligového ročníku vede Synot ligu o tři body před dotírající pražskou Spartou. První jarní duel čeká Viktorii v neděli 14. února na půdě Slovácka.

Radek Šamša Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme