Liberec hraje o postup v EL, fotbalisté si přejí více fanoušků

Pro liberecký fotbal to může být jeden z největších svátků v historii. Pokud Slovan dnes porazí německý Freiburg, postoupí ze základní skupiny Evropské ligy. Ani to ale není pro liberecké fanoušky dostatečný důvod, aby vyprodali tamní stadion.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Fotbalisté Liberce se těší na dalšího soupeře v Evropské lize | Zdroj: ČTK

Povzbuzování, a snad i hlasitější, z tribun slyšet určitě bude, ale na desetitisícovém stadionu by mělo být zhruba dva tisíce míst volných.

Liberecký kapitán Radoslav Kováč už tím ale ani není zaskočen. "Je to pořád dokola, no... Samozřejmě nás to mrzí, ale když to řeknu blbě, tak jsme si na to už v podstatě zvykli. Když nepřišlo plno ani na Sevillu a Udine..."

Přehrát

00:00 / 00:00

Fotbalisté Liberce o fanoušcích před zápasem s Freiburgem

Zvednout návštěvnost se snažil jak klub pár marketingovými akcemi, tak i samotní hráči. "Přijede rodina i rodina od přítelkyně, mám asi šest nebo osm lístků," prozradil záložník Freiburgu Václav Pilař.

To liberecký gólman Přemysl Kovář to pojal velkolepěji. "Pocházím z Moravy, takže táta už objednal plný autobus - padesát míst. Už dopředu jsem hlásil, že bych potřeboval parkovací místo pro autobus. Jsem strašně moc rád, že mě kluci přijedou podpořit," chlubil se.

A útočník Slovanu Michael Rabušic se snaží zaplnit tribuny i jiným způsobem. "Napište, že prosím fanoušky, ať přijdou, že bych si přál plný stadion. Aby nás fanoušci hnali a zvládli jsme to společně!"

Jiří Novák Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme