Liberecký Nezmar sestřelil Bohemians a je v klubu kanonýrů

Fotbalisté Liberce porazili předehrávce Gambrinus ligy Bohemians 1905 po gólu Jana Nezmara 1:0, třiatřicetiletý útočník se tím zapsal do klubu ligových kanonýrů. Slovan odešel neporažen už pošesté za sebou a bodově se v tabulce dotáhl právě na páté Klokany.

Fotbalistům Liberce se na jaře nedaří. Zklamaný útočník Slovanu Jan Nezmar po zmařené šanci. | Zdroj: ČTK

Liberečtí do utkání nastoupili s jasnou taktikou, všechno pro Nezmara, aby dal 100. ligový gól. Dlouho jim ale nevycházela, a když už ano tak nezmarovi nůžky z první půle zamířili jen do tyče. Hosté se pokusili zazlobit jen pár minut na počátku druhého dějství, ale jen jakoby tím liberecké navnadili.

Zmiňovaná taktika domácím na stadionu u Nisy vyšla až v 59. minutě, když Nezmar jen tečoval Dočkalovu střelu, což znamenalo vedení 1:0 i jeho jubilejní gól. A protože už další minuty žádnou branku nepřinesly, byl to i gól vítězný.

00:00 / 00:00

Zápas Liberce s Bohemians 1905 sledoval na stadionu U Nisy i Tomáš Kohout

26. kolo první fotbalové ligy:

FC Slovan Liberec - Bohemians 1905 1:0 (0:0)
Branka: 59. Nezmar. Rozhodčí: Damková - Slavík, Lakomý. ŽK: Držík (Bohemians). Diváci: 4905.

Liberec: Bičík - Gebre Selassie, Holeňák, Dejmek, Fleišman - Dočkal (89. Papoušek), Vácha, Gecov, Štajner (90. Zieris), Breznaník - Nezmar (78. Hadaščok). Trenér: Rada.
Bohemians 1905: Sňozík - Jindřišek, Nikl, Lukáš, Cseh - Moravec (60. Ibragimov), Štohanzl, Kraus, Bartek (46. Držík) - Škoda, M. Nešpor (77. Sedláček). Trenér: Hoftych.

Tomáš Kohout, Jakub Kanta Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít