LM: Robben vystřelil Bayernu semifinálovou výhru nad Lyonem

Druhé semifinále Ligy mistrů skončilo vítězstvím domácího Bayernu Mnichov nad Olympiquem Lyon 1:0. Obě mužstva dohrávala utkání v deseti lidech poté, co červenou kartu viděli Ribéry a Toulalan.

Franck Ribéry vidí červenou kartu

Franck Ribéry vidí červenou kartu | Zdroj: ČTK

Bayern Mnichov - Olympique Lyon 1:0 (0:0)

Nejzajímavějším okamžikem prvního poločasu byla červená karta pro záložníka Bayernu Mnichov Francka Ribéryho, který zbytečně tvrdě přišlápl kotník Lisandra.

Francouzský reprezentant nezažívá povedené období, v týdnu totiž vyplul na povrch skandál s nezletilou prostitutkou, v němž tento šikovný fotbalista figuruje.

V 54. minutě se síly na hřišti vyrovnaly, rozhodčí Rosetti ukázal Toulalanovi v krátkém časovém sledu druhou žlutou kartu, a poslal ho tak rovněž ze hřiště.

První branka utkání padla až v 69. minutě, to se dostal ke střele z osmadvaceti metrů Arjen Robben a na jeho tečovaný pokus byl gólman Lyonu Lloris krátký.

Utkání nakonec také výsledkem 1:0 skončilo, odvety jsou na programu příští týden.

Branka: 69. Robben. Rozhodčí: Rosetti - Calcagno, Ayroldi (všichni It.). ŽK: Pranjič - Toulalan. ČK: 37. Ribéry - 54. Toulalan. Diváci: 66.000.

Bayern: Butt - Lahm, Van Buyten, Demichelis, Contento - Robben (85. Altintop), Schweinsteiger, Pranjič (63. Gomez), Ribéry - Müller - Olič (46. Timoščuk).

Lyon: Lloris - Reveillere, Cris, Toulalan, Cissokho - Ederson (70. Bastos), Gonalons, Pjanič (55. Makoun), Källström, Delgado (79. Govou) - Lisandro López.

Jan Cigánik Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít