Lukáš Přibyl nezemřel násilnou smrtí, prokázala pitva

Místopředseda představenstva fotbalové Sparty Lukáš Přibyl nezemřel násilnou smrtí. Prokázala to nařízená soudní pitva. Úmrtí třiatřicetiletého Přibyla mají zřejmě na svědomí zdravotní problémy, přesná příčina ale zatím známa není.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Lukáš Přibyl | Foto: Marián Vojtek

Přibyl zemřel náhle ve čtvrtek odpoledne. Spekuluje se však o tom, že šlo buď o udušení, nebo o infarkt. Zdroj z klubu uvedl, že Přibyl byl v obličeji fialový, což by ukazovalo na udušení.

Minulý týden utrpěl Lukáš Přibyl na horách zranění, při kterém se uhodil do hlavy, a poslední dny si prý stěžoval na bolesti hlavy. Teprve soudní lékař ale musí určit, zda mohly se smrtí souviset.

Vedení letenského klubu oznámilo, že zápasový program nezmění. V pondělí má Sparta na programu přátelské utkání s Banskou Bystricou.

Přibyl se do povědomí veřejnosti dostal jako člen sportovní redakce České televize. Odtud odešel pracovat do pražské Sparty, kde vykonával práci tiskového mluvčího.

Nejvíce se zviditelnil jako ředitel klubu Bohemians 1905. Právě v této funkci čelil obvinění z poškození věřitele, pokusu k tomuto činu a porušení povinnosti v insolvenčním řízení. Přibyl obvinění odmítal. V minulých dnech mu soud zrušil podmíněný trest.

To už byl ale znovu zaměstnancem Sparty, kam se vrátil loni na konci podzimní části ligy. Přibyl měl působit jako pravá ruka šéfa Sparty Daniela Křetínského.

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme