Madrid vydřel výhru nad Granadou a dál stíhá Barcelonu

Fotbalisté Atlétika Madrid vydřeli ve 12. kole španělské ligy výhru 1:0 nad Granadou a dál stíhají Barcelonu v čele tabulky, momentálně na ni ztrácí tři body. Jeden ze soupeřů Plzně v základní skupině Evropské ligy vyhrál už desáté utkání v nové sezoně.

Atlético porazilo Granadu a stíhá Barcelonu v čele tabulky | Zdroj: Reuters

Jedinou branku utkání vstřelil v 61. minutě utkání Turan, o další gólové zásahy připravil svěřence trenéra Diega Simeoneho fakt, že utkání, ve kterém měli převahu, dohrávali v deseti, když se po druhé žluté kartě poroučel ze hřiště Mario Suárez.

V městském derby Sevilly s Betisem rozdrtilo FC hosty jednoznačně 5:1, když první branku zaznamenal už po 12 vteřinách hry Reyes a v páté minutě přidal další branku Falcao. Stejní hráči se v prvním poločase trefili ještě jednou, pátý zásah přidal Rakitič. Čestný úspěch Betisu si připsal Castro.

Toto utkání ale provázely nepokoje v řadách fanoušků, příznivce obou klubů musela od sebe odtrhnout policie. Deník AS uvedl, že několik příslušníků policie bylo zraněno a třicet fanoušků policie zadržela.

Španělská fotbalová liga - 12. kolo:

La Coruňa- Levante 0:2 (40. Martins, 82. Barkero), Vigo - Mallorca 1:1 (56. Pak Čchu-jong - 22. Hemed), Getafe - Valladolid 2:1 (74. Alexis, 78. Lafita - 45. Óscar), Granada - Atlético Madrid 0:1 (61. Turan), FC Sevilla - Betis Sevilla 5:1 (1. a33. Reyes,5. a43. Fazio, 90.+1 Rakitič - 66. Rubén Castro).

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít