Mareš si dvakrát nezahraje, rozhodla komise

Celkem 19 různých přestupků řešila na svém zasedání disciplinární komise Českomoravského fotbalového svazu. Nejvyšší trest za provinění hráče v první lize dostal teplický Jakub Mareš.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Fanoušci Bohemians 1905 | Foto: Bohemians 1905

Marešovo vražení do mladoboleslavského Kysely ohodnotila disciplinární komise zákazem startu ve dvou soutežních utkáních - takže bude chybět v zápase s Kladnem a proti Jablonci. Navíc dostal pokutu 10.000 korun za nesportovní chování po svém vyloučení.

Platit budou i kluby za nedostatečnou pořadatelskou službu. FK Bohemians Praha 20.000 korun za špatné označení pořadatelské služby v utkání proti Bohemians 1905.

Přehrát

00:00 / 00:00

Jednání komise sledoval Tomáš Kohout

,, Pokuta byla udělena za nedodržení náležitostí vyplývajících ze soutěžního řádu. Například nebyli dostatečně označeni všichni pořadatelé. Když to zjednoduším, část lidí zasahovala bez označení proti narušování pořádku," zdůvodnil mluvčí disciplinární komise Jaroslav Kolář.

Další konflikty nedokázala vyřešit kvůli naprosto rozdílným, tvrzením obou klubů.

Kladno zaplatí za přerušení utkání po dýmovnici vhozené fanoušky Slavie 30.000 korun. Olomouc za pyrotechniku a neklid v sektoru brněnských příznivců o polovinu méně.

Tomáš Kohout Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme