Matějovský asi Spartu neposílí, Reading ho nechce pustit

Fotbalový záložník Radek Matějovský si zřejmě v dresu pražské Sparty Evropskou ligu nezahraje. Jeho zaměstnavatel anglický Reading totiž s jeho hostováním na Letné nesouhlasí. Sparta přesto na soupisce pro evropskou soutěž jedno volné místo nechala.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

AC Sparta Praha | Foto: AC Sparta Praha

Fotbalový reprezentant se dlouho zotavoval po zranění, které si způsobil na loňském euru a ve svém Readingu se nedokázal probojovat do sestavy. Sparta si ale kvalit tvořivého záložníka byla vědoma a když se začal reálně rýsovat postup do Evropské ligy přes slovinský Maribor, okamžitě hráče kontaktovala.

Nabídka Sparty Matějovského potěšila a obě strany se podle slov personálního ředitele pražského klubu Jakuba Otavy velmi rychle dohodly. Spekulace o možném hostování ale padly s vyjádřením Readingu, který se Matějovského nechce vzdát.

V úterý o půlnoci, kdy byla uzávěrka, se tedy hráč na soupisce letenských pro Evropskou ligu neobjevil. Týmy mají ale stále možnost dopsat jednoho hráče dodatečně, proto Sparta nechává ještě jedno místo volné.

Martin Hlucháň Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme