Miroslav Platil se stal předsedou představenstva fotbalové Slavie

Nové představenstvo fotbalové Slavie na svém prvním zasedání zvolilo svého předsedu. Stal se jím Miroslav Platil, který dosud v klubu působil jako generální ředitel. Na svém prvním zasedání ho dnes do funkce zvolilo nové představenstvo.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Zleva výkonný ředitel Natlandu Lubor Svoboda, investiční ředitel společnosti Josef Vojta a ředitel Slavie Miroslav Platil | Zdroj: ČTK

Pondělní valná hromada akcionářů pražského klubu rozhodla, že Platil bude i nadále působit v představenstvu. Spolu s ním zvolila do vedení Slavie bratra třicetiprocentního akcionáře klubu Aleše Řebíčka Adama a investičního ředitele majoritního vlastníka pražského celku skupiny Natland Group Josefa Vojtu.

Dnešní první schůzka nového představenstva řešila především aktuální otázky sportovního a provozního úseku klubu. Nové slávistické vedení se zabývalo chystanými transfery Milana Černého do Sivassporu a Ondřeje Čelůstky do Trabzonsporu, ani jeden z obou přestupů do Turecka ale zatím nebyl uzavřen.

Petr Kadeřábek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme