Místo zraněného Hübschmana povolal Bílek proti Slovensku Hořavu

Trenér české fotbalové reprezentace Michal Bílek musel udělat už třetí změnu v nominaci na přátelské utkání se Slovenskem, které je na programu ve středu v Olomouci. Tomáše Hübschmana, který se kvůli zranění omluvil, nahradí Tomáš Hořava z Olomouce.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Utkání 5. kola první fotbalové ligy FC Vysočina Jihlava - SKC Sigma Olomouc 24. srpna v Jihlava. Jihlavský hráč Stanislav Tecl (vlevo) a olomoučtí Martin Šindelář a Tomáš Hořava (vpravo). | Zdroj: ČTK

Hořava je dalším nováčkem v seniorském národním týmu a třetím hráčem olomouckého klubu, který si důvěru trenéra Bílka vysloužil – do reprezentace už trenér pozval Michala Ordoše a Martina Pospíšila.

Tomáš Hořava má bohaté zkušenosti z juniorské reprezentace, za jednadvacítky odehrál 17 utkání s bilancí jednoho vstřeleného gólu. Poslední utkání za lvíčata odehrál vloni na mistrovství Evropy v Dánsku.

Dvě změny byl Michal Bílek donucen udělat už v pátek, kvůli zranění musel ze sestavy vyškrtnout Františka Rajtovala a Jana Laštůvku, které nahradili další novic Martin Latka a Tomáš Grigar.

Český fotbalový tým má sraz v pondělí v Praze, odkud v úterý odcestuje vlakem do Olomouce. Poslední střetnutí národního týmu v letošním roce se hraje ve středu od 17 hodin a 30 minut proti Slovensku.

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme