Místopředseda představenstva Sparty Lukáš Přibyl byl nalezen na Letné mrtvý

Lukáš Přibyl, místopředseda představenstva fotbalové Sparty, byl dnes nalezen na stadionu na Letné mrtvý.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Lukáš Přibyl | Foto: Marián Vojtek

Policie potvrdila bez bližších informací, že na místě bylo nalezeno tělo třiatřicetiletého muže. Z největší pravděpodobností se jedná o Lukáše Přibyla. Příčinu smrti určí až pitva.

„Lékař nemohl v rámci ohledání určit příčinu úmrtí třiatřicetiletého muže a z toho důvodu je nařízena soudní pitva. Věc i nadále budou prošetřovat kriminalisté z prvního policejního obvodu. Budeme čekat na závěry soudní pitvy,“ sdělil k případu policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Přehrát

00:00 / 00:00

Policejní mluvčí Hulan k úmrtí Přibyla

Přibyl se do povědomí veřejnosti dostal jako člen sportovní redakce České televize. Odtud odešel pracovat do pražské Sparty, kde vykonával práci tiskového mluvčího.

Nejvíce se zviditelnil jako ředitel klubu Bohemians 1905. Právě v této funkci čelil obvinění z poškození věřitele, pokusu k tomuto činu a porušení povinnosti v insolvenčním řízení. Přibyl obvinění odmítal. V minulých dnech mu soud zrušil podmíněný trest.

To už byl ale znovu zaměstnancem Spaty, kam se vrátil loni na konci podzimní části ligy. Přibyl měl působit jako pravá ruka šéfa Sparty Křetinského.

Petr Kadeřábek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme