Mladá Boleslav deklasovala Plzeň

Fotbalisté Mladé Boleslavi si ve 22.kole Gambrinus ligy spravili chuť, když deklasovali Viktorii Plzeň 4:0.

Radost fotbalistů Mladé Boleslavi | Zdroj: ČTK

FK Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň 4:0 (2:0)

Už od úvodu utkání bylo zřejmé, že boleslavští se probudili do výborného dne. Třikrát během úvodní 15-ti minut zahrozil Chramosta, ale až ve 22. minutě se měnilo skóre a stálo to za to. Mendy nacentroval a Táborský vystřihl výstavní nůžky.

00:00 / 00:00

Utkání očima reportéra Pavla Petra

Za čtvrt hodiny to bylo už o dvě branky, když se z penalty zapsal mezi střelce Sylvestre. Korigovat mohla Plzeň těsně před koncem poločasu, ale Rezkovu ránu zastavil na brankové čáře Šeda.

Ve druhém poločase byli nadále pany na hřišti domácí a v 77. minutě po krásné kombinaci zvýšil Sedláček a v nastavení dokončil kanonádu Tomáš Poláček.

Středočeši v utkání dominovali, jenže na pohárový finiš už je zřejmě pozdě. Ví to i prezident mladoboleslavského klubu Josef Dufek, kterého vyzpovídal reportér Pavel Petr.

Rozhovor s prezidentem mladoboleslavského klubu Petrem Dufkem

Branky: 23. Táborský, 38. Sylvestre z pen., 77. Sedláček, 90.+2 Poláček. Rozhodčí: Makovička - Košec, Marek. ŽK: Sedláček, Sylvestre - Jiráček, Lecjaks, Bystroň, Horváth. Diváci: 3052.

Ml. Boleslav: Šeda - Kalina, Procházka, Rolko, Hrdlička - Zahustel, Mendy (71. Kúdela), Sylvestre, Sedláček (82. Poláček) - Chramosta, Táborský (61. Kulič). Trenér: Stanner.

Plzeň: Daněk - Ševinský, Navrátil, Bystroň, Lecjaks (43. Jiráček) - Petržela, Horváth, Rada (78. Hájovský), Rajtoral - Rezek (46. Kolář), Bakoš. Trenér: Vrba.

Pavel Petr, Petr Kadeřábek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít