Mladá Boleslav si vyšlápla na Slavii. Výhrou ukončil podzim i Liberec

Fotbalisté Mladé Boleslavi porazili v 17.kole Gambrinus ligy Slavii 3:1. Z výhry se radují také hráči Liberce, když zvítězili nad Ústím nad Labem 3:0.

Souboj Mladé Boleslavi se Slávií

Souboj Mladé Boleslavi se Slávií | Zdroj: ČTK

FK Mladá Boleslav – SK Slavia Praha 3:1 (1:0)

Fotbalisté Mladé Boleslavi měli v prvním poločase menší územní převahu a vytěžili z ní vedení, když se trefil už po sedmi minutách Procházka. Jestliže první poločas nenabídl dramatickou podívanou tak vše vynahradila druhá pětačtyřicetiminutovka.

Během první deseti minut viděli diváci hned tři branky. Na vyrovnávací slávisty Koubského odpověděl během 30 sekund Toleski a dílo dokonal po pěti minutách Kulič, když se obětavě vrhl po míči přímo proti tyči hostující branky.

Branky: 7. Procházka, 51. Toleski, 56. Kulič - 50. Koubský. Rozhodčí: Kovařík - Štěrba, Koval. ŽK: Sedláček - Dembélé, Pázler, Koubský, Hubáček, Kisel. Diváci: 3328.

Ml. Boleslav: Miller - Kúdela, Rolko, Dimitrovski, Šírl - Mendy, Procházka, Opiela, Táborský (64. Sedláček) - Kulič (85. Kysela), Toleski (90. Volf). Trenér: Stanner.

Slavia: Zlámal - Kaufman, Čelůstka, Koubský, Hubáček - Dembélé (61. Jarolím) - Janda, Kisel, M. Černý - Pázler (67. Hloušek), J. Černý. Trenér: Petrouš.

FC Slovan Liberec - FK Ústí nad Labem 3:0 (1:0)

Domácí už od začátku jasně ukázali, že to myslí s útokem na tři body vážně. Od prvních, minut diktovali tempo hry a jejich snaha byla odměněna po necelé půlhodině brankou Breznaníka.

Po změně stran zůstal obraz hry stejný.Liberec útočil a Ústí odvolávalo. Nebýt brankáře Bučka mohlo být ještě hůře. Z mnoha střel domácích uspěly pouze ty od Nezmara a Bosančiče.

Branky: 36. Breznaník, 62. Nezmar, 68. Bosančič. Rozhodčí: Královec - Zlámal, Pospíšil. ŽK: Bosančič - Vrtělka. Diváci: 3910.

Liberec: Bičík - Gebre Selassie, Holeňák, Kelič, Fleišman - Štajner, Gecov, Bosančič (88. Papoušek), Breznaník (84. Vlasko) - Kerič (78. Vácha), Nezmar. Trenér: Rada.

Ústí: Buček - Hyčka (32. Džuban), Polák, Valenta, Janů - Doležal, Vrtělka, Martykán, Volek (74. Gibala)- Veverka (66. Krbeček), Jindráček. Trenér: Habanec.

Petr Kadeřábek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít