Mourinho oslavil stý zápas na lavičce Realu rekordním vítězstvím

Trenér José Mourinho odkoučoval včera stý zápas na lavičce fotbalistů Realu Madrid, a dal si k tomuto jubileu ten nejlepší možný dárek – výhru na hřišti Betisu Sevilla 3:2, která byla jeho 77. vítězstvím, což je nový klubový rekord.

José Mourinho

José Mourinho | Zdroj: Reuters

Zápas se Sevillou přitom nebyl pro Real vůbec jednouchý, už od 10. minuty prohrával ‚Bílý balet‘ po gólu Jorge Molina 0:1. V první půli utkání byli domácí obecně lepší, přesto přišlo vyrovnání, když se v 25. minutě zápasu prosadil Gonzalo Higuaín.

Krátce po přestávce se Real dostal do vedení díky nejlepšímu střelci nejvyšší španělské soutěže Cristianu Ronaldovi, jenomže jen o tři minuty později bylo znovu srovnáno zásluhou Jeffersona Montera a začínalo se nanovo.

Těsnou výhru nakonec zajistil Realu Cristiano Ronaldo, který se prosadil tvrdou dělovkou po rohovém kopu. Na druhou Barcelonu tak má Madrid po vítězství 3:2 už třináctibodový náskok.

Španělská fotbalová liga - 27. kolo:

Málaga - Levante 1:0 (51. Rondón), San Sebastian - Zaragoza 3:0 (18. a 40. Agirretxe, 22. Vela), Gijón - FC Sevilla 1:0 (32. Castro), Betis Sevilla - Real Madrid 2:3 (10. Molina, 55. Montero - 52. a 73. Ronaldo, 25. Higuaín).

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít