Na Letné bude ticho, Sparta začne bez diváků

Disciplinární komise FAČR dala Spartě pokutu 300 tisíc korun a navíc jí na dva domácí zápasy uzavřela stadion na Letné. Sparta tak za své fanoušky opět bude platit, navíc ji čeká začátek sezony v operní atmosféře.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Sparťanské choreo během titulového zápasu s Teplicemi | Foto: Jan Kaliba | Zdroj: Český rozhlas

Disciplinární komise neviděla zástupce Sparty na Strahově poprvé, kvůli nevhodnému chování diváků tam byli už po jarním derby se Slavií, kterému předcházel zápas Sparty s Baníkem Ostrava. V něm z kotle domácích přilétlo na plochu několik dělbuchů, jeden přímo pod nohy letenského Ladislava Krejčího, který se z následného výbuchu chvilku vzpamatovával. Sparta za to dostala podmínku do konce ligy a pokutu 250 tisíc korun.

V posledním kole proti Českým Budějovicícm fanoušci neunesli, že Sparta nezískala ani jednu z trofejí a že ztratila mistrovský titul, a zasypali hrací plochu světlicemi. V prvních dvou domácích zápasech ale vedení Sparty tyto problémy řešit nebude, na Letné totiž zůstanou tribuny prázdné.

Martin Charvát Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme