Náhradní zápas mezi Duklou a Příbramí se odehraje v úterý večer

Fotbalisté pražské Dukly a Příbrami dohrají utkání 11. kola Synot ligy v úterý 28. října večer od 20:15. Zápas, který byl kvůli výpadku umělého osvětlení předčasně ukončen, se bude hrát znovu celých devadesát minut od stavu 0:0. Rozhodčí Karel Hrubeš ho v pátek ukončil po první půli za vedení Dukly 2:1.

Kvůli nefunkčnímu osvětlení musel být zápas Dukly s Příbramí před druhým poločasem ukončem | Zdroj: ČTK

Problémy s osvětlením si během páteční ligové předehrávky vynutily celkem tři přerušení. Poté, co poslední poločasová pauza trvala více než 60 minut, rozhodčí Hrubeš utkání podle pravidel ukončil.

Kluby následně hledaly náhradní termín, na němž se dohodly na pondělním Ligovém shromáždění.

Podobné technické potíže na Julisce ovlivnily již úvodní utkání Dukly v této sezoně proti Ostravě. Tehdy se utkání ve druhé půli kvůli jednomu výpadku světel protáhlo o 45 minut, ale povedlo se ho dohrát.

Marek Augustin Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít