Neapol je favorit, ale nedáme jim to zadarmo, říká útočník Plzně Bakoš

Viktoria Plzeň, nebo Neapol? Tajenku této fotbalové hádanky začneme rozplétat zítra okolo 19 hodiny, kdy první utkání druhého kola Evropské ligy začne. Výhodu domácího prostředí bude mít zítra italský favorit a pravděpodobně nezůstane jen u jedné výhody.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Marek Bakoš (uprostřed) z Plzně se raduje se spoluhráči Vladimírem Daridou (vlevo) a Davidem Limberským z prvního gólu | Zdroj: ČTK

Tou další je větší rozehranost Neapole, protože italská Serie A se hraje téměř bez přestávky. Plzeňský útočník Marek Bakoš se ovšem síly Neapole nebojí a nohy mu prý nesvazuje ani přílišná nervozita.

„Necítím nějakou velkou nervozitu, samozřejmě se těším, směřovali jsme na to dvouměsíční přípravu, abychom se na to jaro připravili a už to začíná. Jde se hrát o všechno. Nějaká zodpovědnost za ty výsledky bude.“

Přehrát

00:00 / 00:00

Marek Bakoš favorizuje Neapol, ale bojovnost mu nechybí

„Je to silný soupeř, i když to není Chelsea, AC Milán, Barcelona, ale je to tým, který je určitou dobu pohoromadě a mají špičkové hráče. Je to mužstvo, které je založeno na podobném způsobu boje jako Plzeň a jen je v té Evropě víc vnímána a sledována,“ pokračuje Marek Bakoš.

Ten také potvrzuje, že týmům z centrální Evropy sedí více celky z Itálie a Německa než ze Španělska či Anglie. I když Neapol je hodně specifická a není to typický italský celek.

„Bude důležité, abychom se soustředili na ten tým, proti kterému hrajeme, a nesoustředili se na ta známá jména. Neapol je favorit a my ten tým respektujeme, ale naši kůži neprodáme zadarmo,“ dodává optimisticky Marek Bakoš.

Jan Markup, Jakub Marek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme