Finsko 3:0 Česko

Nedostanete se na stadion? Poslechněte si šlágr Slavia – Plzeň živě na Radiožurnálu

Mistři z Viktorie Plzeň přijedou do pražského Edenu, aby si vzali zpět první místo v tabulce a nejočekávanější zápase 19. kola fotbalové ligy je několik dní dopředu vyprodaný. Český rozhlas odvysílá celý zápas na Radiožurnálu a zkrátka nepřijdou ani diváci u televizních obrazovek.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Zápas Slavie s Plzní odvysílá Český rozhlas živě | Foto: slavia.cz, Martin Malý

Nejlepší útok proti nejlepší obraně, dravost a aktuální forma proti zkušenosti. Znovu stoupající Slavia přivítá na svém stadionu aktuální mistry z Viktorie Plzeň v zápase, který už v 19. kole může hodně napovědět o tom, kdo se bude na konci sezony radovat z mistrovského titulu.

Už týden před výkopem oznámili pořadatelé ze Slavie, že zápas bude vyprodaný. Utkání bude přímo ve Vršovicích sledovat 19 084 diváků. „Je to 20 232 zkoulaudovaných míst minus neprodejná místo a bezpečnostní sektor,“ vysvětlil šéf Slavie Jaroslav Tvrdík, že víc fanoušků se do Edenu opravdu nedostane.

Přesto ale čeští fotbaloví příznivci mohou zápas sledovat živě. Na Radiožurnálu začne v neděli okamžitě po zprávách v 16 hodin přímý přenos zápasu s komentátory Janem Kalibou a Janem Suchanem.

Existuje také možnost, jak šlágr sledovat zdarma v televizi. Držitel práv 02 totiž v neděli spouští nový kanál 02 TV Free, který bude zdarma vysílat vybrané přenosy ze tří sportovních stanic operátora až do 21. března. Hlavním poutákem prvního dne vysílání je pak právě zápas Slavie s Plzní.

Vojtěch Man Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme