Nervozita stoupá, říká o situaci ostravského Baníku trenér Pulpit

„V tuto chvíli je rozhodnutí zastupitelstva pro to, aby se Baník vyhnul insolvenci, klíčové.“ Předseda klubového představenstva Petr Šafarčík mluví jasně. Pro Baník Ostrava přichází den „dé" a hodina „há". A to si uvědomuje i trenér Martin Pulpit.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Na Bazalech | Foto: Kateřina Daňková

„Samozřejmě nervozita přibývá, je to naše zaměstnání, máme tady nějaké peníze, které by asi v situaci, kdyby došlo k té mínusové variantě, tak bychom asi většinu těch peněz už asi nikdy neviděli."

O osudu Baníku rozhodne město. Pokud neodkoupí stadion, klub končí

Číst článek

Baník Ostrava potřebuje, aby pro koupi areálu, na kterém stojí fotbalový stadion Bazaly, zvedlo ruku alespoň osmadvacet městských zastupitelů. Podle náměstka primátora za ODS Martina Štěpánka to však není vůbec jisté.

Přehrát

00:00 / 00:00

V Ostravě se rozhodne o osudu Baníku

„Jedná se, je to tak 50 na 50, takže je těžké říct, kam se ty misky vah přikloní. Těžko říct. Minule byly problémy hlavně u koaličního partnera, takže ten si k tomu musí vyjasnit vztah a pak se uvidí. Jít do hlasování, kde nemá koalice většinu…může to tak být, ale je to riskantní hlasování."

Mimořádná schůze zastupitelstva města Ostrava začne dnes v devět hodin. A podle zákulisních a nepotvrzených informací se Baník může stát rukojmím v bitvě o příští primátorské křeslo.

Radim Sajbot, Jakub Marek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme