Newcastle deklasoval v Premier League Manchester United

Fotbalisté Manchesteru United překvapivě prohráli ve 20. kole anglické Premier League s Newcastlem na jeho hřišti 0:3. Na druhé příčce soutěže tak ztrácí na vedoucího rivala Manchester City tři body.

Manchester United utrpěl v Newcastlu debakl 0:3

Manchester United utrpěl v Newcastlu debakl 0:3 | Zdroj: Reuters

Alex Ferguson, trenér Manchesteru, nechal na lavičce prvního gólmana Davida De Geu a do brány poslal Anderse Lindegaarda. Ani tato změna ale jeho týmu nepomohla, prohrál druhé utkání v řadě, když v předchozím duelu podlehl poslednímu Blackburnu 2:3.

Poprvé inkasoval Lindegaard v 33. minutě, kdy se prosadil Demba Ba. Domácím se povedl vstup do druhé poloviny, už ve 42. minutě předvedl dokonalý přímý kop Yohan Cabaye.

Konečnou podobu dal výsledku v poslední minutě vlastním gólem Phil Jones. Manchester si sice drží na druhém místě v tabulce Premier League, může se na něj ale dotáhnout Tottenham, který na MU ztrácí tři body, ale má zápas k dobru.

Anglická fotbalová liga - 20. kolo:

Everton - Bolton 1:2 (63. Howard - 67. Ngog, 78. Cahill), Newcastle - Manchester United 3:0 (33. Ba, 47. Cabaye, 90. vlastní Jones).

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít