O post předsedy FAČR se uchází i Miroslav Pelta

Počet uchazečů na předsedu Fotbalové asociace České republiky se rozšířil. Po Jindřichu Rajchlovi a Dagmar Damkové bude o tento post 'bojovat' také šéf jabloneckého klubu Miroslav Pelta. Uzávěrka přihlášek na pozici předsedy FAČR je dnes.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Šéf klubu Miroslav Pelta věří, že bude jabloneckým fotbalistům horko pouze z počasí | Foto: Jaroslav Plašil

Miroslav Pelta pracuje v českém fotbalovém prostředí už dlouho. Kromě Jablonce působil například také ve vedení pražské Sparty. A právě podporou z tohoto klubu, ale také od jeho tradičního konkurenta Slavie a dalších celků, zdůvodňuje svůj zájem stát se předsedou FAČR.

V boji o místo uvolněné na konci června Ivanem Haškem má ale silné protivníky. Jindřich Rajchl je současným místopředsedou svazu, navíc byl blízkým spolupracovníkem posledního předsedy. Dagmar Damková je potom uznávanou mezinárodní sudí, která ukončila aktivní činnost po zvolení do Komise rozhodčích UEFA.

Volba nového šéfa českého fotbalu proběhne na mimořádné valné hromadě asociace, která se uskuteční 16. září v Praze na Smíchově.

Mirko Vasić Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme