Omilostněný Pilař pomohl Plzni k vítězství nad Bohemians

V předehrávce 16. kola fotbalové Gambrinus nezaváhala plzeňská Viktoria. Bohemians 1905 porazila na svém hřišti 4:1.

Sergio Busquets z Barcelony a Pavel Horváth z Viktorie Plzeň na zápase Ligy mistrů | Zdroj: ČTK

Viktoria Plzeň - Bohemians 1905 4:1 (3:1)

Převaha domácích byla očekávaná, ale hosté ji nechtěli tak úplně připustit. Nešpor totiž elegantně obešel brankáře Čecha a poslal hosty do vedení. Ale za dvacet minut bylo vyrovnáno a krátce nato domácí vedli, když Kolř předvedl výborný přehled o hře.

Ještě do poločasu zvýšil po samostatném průniku Pilař. Ve druhém poločase nastřelil Kraják břevno, naopak v závěru lehce zvýšil Darida.

Branky: 24. Horváth z pen., 26. Rajtoral, 41. Pilař, 84. Darida - 4. Nešpor. Rozhodčí: Adámek - Košec, Handlíř. ŽK: Jindřišek, Kraják, Nešpor, Michálek (všichni Bohemians 1905). Diváci: 6090.

Martin Charvát Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít