Ostravský brankář Pavlenka nahradí v národním týmu zraněného Bičíka

Fotbalová reprezentace odjede k následujícím zápasům kvalifikace o mistrovství Evropy s jednou vynucenou změnou. Zraněného brankáře Sparty Davida Bičíka nahradí Jiří Pavlenka z Ostravy. Problémy má i záložník Lukáš Vácha, ten ale u týmu zůstává.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Jiří Pavlenka byl dodatečně povolán do reprezentace | Foto: www.bohemians.cz/PJMl

Brankář ostravského Baníku se k seniorské reprezentaci přesunul od reprezentace do 21 let, se kterou se měl chystat na zápasy na Ukrajině a s Itálií.

„Ani jsem si na jednadvacítce nestačil vybalit věci z tašky a hned jsem jel na jiný hotel. Jsem za to ale strašně rád. Komu se poštěstí, aby okusil atmosféru v nároďáku,“ řekl překvapený Jiří Pavlenka ke své nominaci.

Do zápasů v Turecku a Kazachstánu ale zřejmě Pavlenka nezasáhne, jasnou jedničkou národního týmu je Petr Čech, dvojkou Tomáš Vaclík z Basileje.

Nejistý byl i stav záložníka Lukáše Váchy. „Naštěstí se ukázalo, že to není zlomenina, ale pouze naraženina, takže by měl zůstat v nominaci a dělat vše pro to, aby byl do pátku v pořádku,“ vysvětlil reprezentační trenér Pavel Vrba.

Jan Suchan, Vojtěch Man Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme