Petr Švancara nesmí hrát šest zápasů

Disciplinární komise ČMFS zastavila útočníkovi 1. FC Slovácko Petru Švancarovi činnost na šest soutěžních utkání. Trest si nejlepší střelec probíhajícího ročníku Gambrinus ligy vyslechl za zranění Jakuba Heidenreicha z Bohemians Praha.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Švancara Petr | Foto: ČMFS

Disciplinární řízení s ním komise zahájila na základě zprávy delegáta, lékařské zprávy a podnětu Bohemians Praha, kteří si po utkání 5.kola Gambrinus ligy stěžovali, že Švancara vyrazil Heidenreichovi zub. Švancarův zákrok nebyl v utkání, které Slovácko vyhrálo 2:0, potrestán.

"Tak já jsem to vůbec nečekal, protože samozřejmě vím co jsem udělal. Pro mě šesti zápasový trest je opravdu dá se říct silné kafe. Nezbývá mi nic jiného než to respektovat. Já jsem se jen snažil vše vysvětlit tak, jak to bylo a ne jak to bylo prezentováno v novinách. Jak říkám, musím to respektovat a jsem z toho opravdu hodně smutný." řekl Petr Švancara po té co se dozvěděl verdikt komise.

Přehrát

00:00 / 00:00

Švancara k testu

Petr Kadeřábek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme