Pilařova smlouva s Wolfsburgem je prý jen ústní, AFA stojí za Stejskalem

Fotbalista Václav Pilař ještě nepodepsal smlouvu s německým Wolfsburgem. Řekl to jeho agent Jiří Stejskal, podle kterého je dohoda mezi Pilařem a bundesligovým klubem pouze ústní a nejde tedy o porušení pravidel přestupů. Reprezentačního záložníka i jeho agenta se zastala Asociace českých fotbalových agentů.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Gól! Václav Pilař poslal Čechy do vedení 1:0 svou první reprezentační brankou | Zdroj: ČTK

Ta zároveň vyzvala vedení Fotbalové asociace České republiky k posouzení, zda předsedkyně Odvolací a revizní komise Markéta Haindlová a člen výkonného výboru Karel Poborský nejsou ve střetu zájmů. Oba totiž působí i ve vedení hráčské asociace.

Stejskal podle vedení hráčské asociace jednal v rozporu s řády. Pavel Paska, šéf asociace agentů, se ale Pilařova agenta zastal s tím, že má v ruce analýzu právní zástupkyně hráče Kateřiny Radostové, která říká, že Pilař má nyní kontrakt podepsaný pouze s Hradcem Králové.

Celá kauza odstartovala poté, co Václav Pilař nechce zůstat v Plzni, kde z Hradce Králové hostuje, ale jedná s bundesligovým Wolfsburgem. Viktoria se ohání opčním dodatkem, smluvně má ale Pilaře vázaného jen do konce června. Poté záleží na samotném hráči, kam zamíří.

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme